Бездіяльність керівництва Укрзалізниці загрожує безпеці руху

укрзализныцяЗалізничні медики заявляють про те, що керівництво « Укрзалізниці » знищує галузеву медицину, що загрожує безпеці руху. Згідно Постанови Кабміну від 12 січня цього року керівники підприємства повинні прискорити виконання заходів по реформуванню. Водночас, на сьогодні не передбачений порядок передачі майна, збереження робочих місць, зарплат та соціальних гарантій для працівників лікарень, які припиняють свою роботу. Та не проведена реорганізація навіть тих закладів, що залишаються у структурі ПАТ «Українські залізниці».

Як відомо, з 94 лікарень галузі у результаті реформування держпідприємства у ПАТ «Українські залізниці» повинно залишитися 11 лікарень (що забезпечує лише 40 % потреби у медичному обслуговуванні працівників галузі), ще 21 лікарня увійде у склад акціонерного товариства лише у 2016 році. Решта закладів, які не увійшли у цей список припиняють свою діяльність.
За словами голови вільної профспілки України Семена Карікова, бездіяльність керівництва « Укрзалізниці » у питанні збереження медичної системи залізничної галузі та знищення більшості її закладів призведе до виникнення соціальної напруги та спровокує
всеукраїнський страйк медичних працівників залізниць, і, як наслідок, порушення безпеки на залізницях. Адже звичайні лікарні не мають методологічної підготовки та ресурсів для проведення профоглядів залізничників, які є вагомою складовою безпеки руху.
В середньому за рік медиками залізниць проводиться понад 5 млн. передрейсових та післярейсових медичних оглядів працівників локомотивних бригад та майже 350 тис. періодичних профілактичних оглядів.
Станом на минулий рік мережа медичних закладів залізничного транспорту налічувала 94 медичні заклади, в яких обслуговувались більше 1,2 млн українців, з яких понад 600 тис. залізничників та пенсіонерів галузі.

 
Материал пришел в рубрику «Прислать SKELETa»

 
SKELET-info

Добавить комментарий