12 вересня о 12:00 відбудеться пікетування офісу забудовника Василя Хмельницького

12 вересня о 12:00 відбудеться пікетування офісу забудовника Василя Хмельницького вул. Лаврська № 18 і 20

 

12 вересня 2014 року мешканці колишнього військового містечка № 136, за підтримки інших киян проведуть мітинг в знак протесту проти злочинних дій відомого олігарха і депутата Верховної ради України Василя Хмельницького, який не лише вкрав у держави 147 гектарів землі, не сплативши до бюджету жодної копійки, але зараз розпочав злочинне виживання мешканців того містечка з їх законних квартир.
Вже більш як півроку тому фірма Василя Хмельницького «Біонік Ленд» перекрила водопостачання до жилих будинків містечка.
Не зумівши зломити мешканців відключенням води «Біонік-Ленд» — 11 вересня відключила електропостачання до будинків (трансформатор, що забезпечує електропостачання як будівель, що є власністю ТОВ «Біонік-Ленд» так і жилі будинки, що є власністю держави в особі Міністерства оборони – знаходиться у приміщенні, що є власністю ТОВ «Біонік Ленд» і де знаходиться їх охорона). 11 вересня працівники ТОВ «Біонік Ленд» просто «по беспрєдєлу» відключили трансформатор і замкнули його.
Це попри те, що у будинках живуть люди з дітьми, є навіть груднічки. Василь Хмельницький у своїй жадобі наживи уже дійшов до рівня справжнього фашиста. Бо відключати електрику у будинку де живуть люди та ще й з дітками і таким варварським способом виживати людей із законного державного житла – це фашизм.
Мітинг буде проведено за адресою: м. Київ, поблизу будинків №№ 18 і 20 по вул. Лаврська (час ще уточняєтьс).
Після мітингу — учасники поїдуть в селище — включати електрику самостійно.
Запрошуються журналісти і небайдужі кияни

Контактна інформація для журналістів 067 — 234 8280 Олександр Дядюк

 

SKELET-info

Добавить комментарий